albanaosmani's Twitter Account Picture

Analytics of Albana Osmani (@albanaosmani)'s Twitter Account

Albana Osmani

Albania

15,749 Followers 488 Followings 1,095 Tweets

pershendetje miq,fansa,kjo eshte adresa ime zyrtare . faleminderit per follow me!:))

Tracked since 23/07/2019. Last updated 03/04/2020.

1968 Follower for a Like

Date Followers Followings Tweets Average Likes Average Retweet Engagement Rate
1. 03/04/2020 15,749 -14 488 -- 1,095 -- 8 -- 0 -- 1.80 % 0.00
2. 22/03/2020 15,763 -27 488 -1 1,095 -- 8 -- 0 -- 1.80 % --
3. 20/02/2020 15,790 -8 489 -2 1,095 -- 8 -- 0 -- 1.80 % +0.02
4. 09/02/2020 15,798 -5 491 -4 1,095 -- 8 -- 0 -- 1.78 % +0.01
5. 29/01/2020 15,803 -3 495 -- 1,095 -- 8 -- 0 -- 1.77 % --
6. 09/01/2020 15,806 -1 495 -1 1,095 -- 8 -- 0 -- 1.77 % +1.72
7. 30/12/2019 15,807 -3 496 -- 1,095 -- 8 -- 0 -- 0.05 % -1.72
8. 14/12/2019 15,810 -8 496 +1 1,095 -- 8 -- 0 -- 1.77 % --
9. 20/11/2019 15,818 -19 495 -- 1,095 -- 8 -- 0 -- 1.77 % +1.72
10. 21/10/2019 15,837 -3 495 -- 1,095 -- 8 -- 0 -- 0.05 % -1.72
11. 17/10/2019 15,840 -6 495 -- 1,095 -- 8 -- 0 -- 1.77 % --
12. 14/10/2019 15,846 +2 495 -1 1,095 -- 8 -- 0 -- 1.77 % --
13. 11/10/2019 15,844 -8 496 -1 1,095 -- 8 -- 0 -- 1.77 % --
14. 09/09/2019 15,852 -- 497 -- 1,095 -- 8 -- 0 -- 1.77 % --
15. 01/09/2019 15,852 +4 497 -- 1,095 -- 8 +1 0 -- 1.77 % +1.72
16. 23/07/2019 15,848 -- 497 -- 1,095 -- 7 -- 0 -- 0.05 % --

Followers

Followings

Engagement Rates

Average Likes

Average Retweets

Followers Changes

https://t.co/1s6ephGhZK https://t.co/rMDXvsq15K
0 4
2y
https://t.co/1s6ephGhZK https://t.co/zQqthshvoi
0 2
2y
Per tu ndjekur .. https://t.co/AKsXoT6LCK
0 5
2y
SHKARKOJE PER BAMIRESI 🌻 DOWNLOAD FOR CHARITY 🌻 Me projektin tone me te ri “You are a Sunflower APP Game”, me mbeshtetjen e madhe te UNICEF Albania. Kesaj radhe fokusi yne eshte Spitali Rajonal I Kukesit ,... https://t.co/UMLspe8KfX
0 10
2y
Kjo video prezantoi Shqiperine me mesazhin ‘Te qendrojme per paqen’#standupforpeace ne JCS Young Creative Award 2018 . Ku shume shtete te botes bene prezantimet e tyre me mesazhe shume te fuqishme . Realizuar... https://t.co/7djTe6EWrx
0 4
2y
Faleminderit Telegrafi per mbehtetjen e madhe ..Do I ekerkoja te gjithe shqiptareve kudo qe jane te mbeshtesin Femijet e Maqedonise pa dallim etnie ne kete kauze te ngritur per ata qe jane shtraur dhe po kurohen... https://t.co/TDuuYO7MJP
0 13
2y
Po gezojme Fushata Humanitare ‘Dardani je vesh me diell ‘ ne Kosove u mbyll me sukses duke u shitur te gjitha bluzat deri me copen e fundit ! Shume shpejt na pret nje dite e lumtur .. Gezojme per ata femije... https://t.co/cNVssMgpTP
0 11
2y
Deshira e Aldionit ishte te degjonte tingullin e violines pasi e qeteson.. pasi shkruajti nje leter bashke me te emen e cila e ndihmoi , në e postuam në faqen e instagramit te you are a sunflower. Nje Zoteri... https://t.co/apY379gQUx
0 3
2y
Deshira e Aldionit ishte te degjonte tingullin e violines pasi e qeteson.. pasi shkruajti nje leter bashke me te emen e cila e ndihmoi , në e postuam në faqen e instagramit te you are a sunflower. Nje Zoteri... https://t.co/kWiAXBn5Np
0 5
2y
Amazing journey 🌻 thank you Lord God almighty! Faleminderit Alpha Bank Albania💙 ne emer te femijeve ! Sukses dhe mbaresi per ju kudo ku shtriheni ne mbare territorin e Shqiperise ! Le te jete ky nje shembull... https://t.co/QZYpQ7bzrL
0 6
2y
Ju lutem pasi ta shikoni bejeni share .. Gjithcka rreth historise se kesaj luledielli qe iu dedikua femijeve e gjeni në kete video .. Ti vesh nje Luledielli • Femijet kane nje mundesi me shume 🙏🏻 https://t.co/JNn5iMMBwr
1 4
2y
Ti vesh nje bluze/ maice luledielli ose nje bluze / maice Dardan dhe femijet kane nje mundesi me shume ! Cdo detaj e keni ne lajmin e meposhtem te bere publik nga https://t.co/wTTfGBtLec... https://t.co/O8hjX5ZMMr
0 13
2y
#Repost @you_are_a_sunflower ・・・ Love is the most powerful thing that is free, blessed are people who are sharing from hearts with all they have ! Dashuria eshte gjeja me e fuqishme në bote dhe na eshte... https://t.co/Zrmh6FtpcQ
0 6
2y
Jini pjese e ketij misioni humanitar dedikuar femijeve shqiptare ! 🇦🇱❤️🌻 tashme kjo luledielli nga Shqiperia eshte prezent ne Kosove dhe per pak dite dhe ne Maqedoni dhe me pas në Malin e Zi . Gjithcka nga zemra ! Cdo cent në menyre... https://t.co/28g1A8mVUk
0 14
2y
Faleminderit NLB BANKA KOSOVA ! MIRENJOHJE NE EMER TE FEMIJEVE QE NGRITEM KAUZEN TONE NE QKUK PRISHTINE KOSOVE ! Shkelqeni si Dielli NLB BANKA sh.a. Prishtine! https://t.co/a6f2CjahIW
1 16
3y
#Repost @you_are_a_sunflower_ ・・・ Bluzat në territorin e Kosoves shiten online në https://t.co/C18FlByQko TE GJITHE PO... https://t.co/SdBNEj3IwT
0 9
3y
Faleminderit Kryetarit te Kuvendit Z.Kadri Veseli dhe gjithe Deputeve te Kosoves qe sot u veshen me humanizem... https://t.co/ymmTMdseA2
0 9
3y
Faleminderit TV 21 ne Maqedoni 🙏🏻🇦🇱 https://t.co/DCCksoPNZ4
1 10
3y
Faleminderit emisioni PRIVE ne Kosove 🙏🏻🌻 https://t.co/Rvn8bilpEq
0 10
3y
Faleminderit Rita Ora 🙏🏻🌻❤️ #youareasunflower #tijenjelueldielli
0 8
3y
🌻❤️ https://t.co/XL4oMTBGVE
1 19
3y
🌻❤️ https://t.co/XEcoW2HrjS
0 5
3y
Faleminderit ne emer te atyre qe ngritem kete fushate te dyte , vogelusheve te Kosoves tone. 👼 https://t.co/8rnfiZY6SF
2 21
3y
Ne studio me Gazetaren Ilva Tare . Duke folur per Luledielli-n e dedikuar Femijeve Shqiptare 👶👐🏻🌻✨.. shume... https://t.co/ZDSkqWSkaY
0 10
3y
Faleminderit Anabel per editorialin e Fundvitit ! https://t.co/UU75ekhm9w
3 19
3y
Ky vleresim iu perket te gjithe Shqiptareve te cilet u sensibilizuan per te ndihmuar FEMIJET ne Fushaten “TI JE... https://t.co/F1BM7CcUlO
1 9
3y
“DARDANI JE VESH ME DIELL “ 🌻👐🏻❤️ #tijenjeluedielli #unejamdardan Fushata Humanitare dedikuar FEMIJEVE te... https://t.co/KWVGVeTE1R
1 11
3y
Ne ndihme te DARDANEVE 👶😇👐🏻❤️🌻 Faleminderit cdo shqiptari per mbeshtetjen! Faleminderit @topchannelalbania per... https://t.co/Hgqn11SMmi
2 11
3y
Mesazh nga nje engjell 👼🌻 “ Dardani je vesh me Diell” koha qe ti te shkelqesh ! Faleminderit Shqiptare 👐🏻❤️🌻 https://t.co/N0IRTZGS3n
2 13
3y
Ne ndihme te DARDANEVE 👶😇👐🏻❤️🌻 Faleminderit cdo shqiptari per mbeshtetjen! Faleminderit @topchannelalbania per... https://t.co/Igfd7FSLFJ
1 7
3y
Ambasadorja e You are a sunflower Anita Haradinaj 🌻Faleminderit per mbeshtetjen nga zemra jote ! @amucaj https://t.co/VtYZAF3Bya
1 4
3y
https://t.co/1s6ephGhZK se shpejti https://t.co/A3TU58Nx9B
0 4
3y
TI VESH NJE LULEDIELLI FEMIJET KANE NJE MUNDESI ME SHUME ! KESAJ RRADHE 3 MIJE BLUZA JANE NE SHITJE NE PRISHTINE... https://t.co/R0SQugBsny
1 9
3y
Nisi mbreme zyrtarisht ne KOSOVE ❤️në oren 23:00 ne diten e lumturimit te Nenes Tereze, Fushata Humanitare,... https://t.co/kNWbf2r8hv
1 6
3y
Te dashur miq !! Po ju shkruaj ne emer te fondacionit “You Are A SunFlower”, per te ndare me ju iniciativen... https://t.co/3TvVdvvIw5
1 7
3y
Te dashur miq !! Po ju shkruaj ne emer te fondacionit “You Are A SunFlower”, per te ndare me ju iniciativen... https://t.co/T91RJqvqT2
1 10
3y
E TASH ESHTE KOHA PER TY KOSOVE ME SHNDRRIT SI DIELLI ☀️ AS LUFTA AS VARFERIA AS VDEKJA AS SEMUNDJA NUK TA KA... https://t.co/au703qRKfp
1 10
3y
FOLLOW PLS 🙏🏻🌻 NA NDIQNI JU LUTEM 🙏🏻🌻 https://t.co/Ftrv3e59WK
0 9
3y
🌻🤗 https://t.co/XxfhRlX81E
0 11
3y
Faleminderit Bashkise se Kryeqytetit , Kryebashkiakut Erion Veliaj per mbeshtetjen ne kauzen e ngritur ne ndihme... https://t.co/wwLvaX2yUr
0 10
3y
Faleminderit per lajmin profesional ! Yes it's kids time 😇🤗 https://t.co/ctB4XL2VSv
0 9
3y
Pamje nga Spitali Pediatrik Rajonal Elbasan !Fondacioni i sapo themeluar 'YOU ARE A SUNFLOWER' 🌻 ishte sot per... https://t.co/WSTXbJ3u1C
0 7
3y
Njerez qe punuan e punojne perhere per SHQIPERINE , FAMILJA e EKREM BARDHA . Kenaqesi te ndaj me ju kete postim ,... https://t.co/uoDjdq2R13
0 8
3y
DITE ME DIELL DHE ME MË SHUME BUZEQESHJE PER FEMIJET E QSUT !! FALEMINDERIT NGA ZEMRA PERULESISHT 3 MIJE... https://t.co/A4FRhqT4jf
0 4
3y
ERSIDA HAKO ❤️ FALEMINDERIT 🙏🏻EKONOMISTJA DHE VAJZA ME E MIRE QE NJOHA 🌻 #thankyou https://t.co/ItbeQH1kYS
0 3
3y
FALEMINDERIT Fondacionit 'SAMIR MANE' per dhuratat per FEMIJET 🙏🏻❤️ #jumboisthebest https://t.co/LtdK8vzwAf
0 4
3y
FALEMINDERIT DHL ALBANIA 🇦🇱 Faleminderit Z.QIRJAKO KOÇOLLARI !
0 3
3y
@ola1promocion YOU ARE AMAZING 🙏🏻FALEMINDERIT! ORGESA DHE KIDA 🌹🌹
0 4
3y
THANK YOU VODAFONE ALBANIA 🇦🇱 WE BOTH SEE IN THE SAME DIRECTION, IN THE SAME POINT 🌻 HELPING PEOPLE IN NEED !... https://t.co/zlqwY8w5G9
0 5
3y
YOU ARE A SUNFLOWER 🌻 TI JE NJE LULEDIELLI #amazing #friends #tijenjeluledielli #youareasunflower #thankyou... https://t.co/c5qat4pmsS
0 2
3y