ehlidiil's Twitter Account Picture

Analytics of Hayati Tekin (@ehlidiil)'s Twitter Account

Hayati Tekin

28 Followers 47 Followings 505 Tweets

Emekli

Tracked since 27/02/2020. Last updated 02/04/2020.

Date Followers Followings Tweets Average Likes Average Retweet Engagement Rate
1. 27/02/2020 29 -- 47 -- 484 -- 0 -- 0 -- 0.68 % --

Followers

Followings

Engagement Rates

Average Likes

Average Retweets

Followers Changes

@mustafaceyhan Yani ali erbaş ın eseri.
0 1
21h
@avrasyaanket Ülkücü olmak artı değer dir.
0 0
1d
@caapulcukiz Aldatıldım, ALLAH ve millet affetsin! Demek cok mu zor?
0 0
1d
@HaticeVanl4 Yanlış yorum, yanlış temenni. Putlara tanımayanların da başına geliyor, senin mantığına gore onlar da Allah inancindan mı vazgececek.
0 1
5d
@incitanesi1980 Yaşasın reyis! Kahrosun feto! Diyenler infazdan faydalanacak. Ama dilucu degil. Agizdan ikrar, kalben tasdik.
0 0
6h
@caapulcukiz Sağlık Bakanı milletin gönlünde taht kurdu. Konusacaksan baska bakan hakkinda konus. Mesela Tarım bakanı?
0 0
2w
@ahmetturanay @birincimucahit Chp den bişey anlamazdi akp ye gitse sarayı da tavaf etse haci bile olurdu
0 0
2w
@birincimucahit Bunlara geliş yasağı konmaliydi.
0 0
2w
@ademyarslan @caapulcukiz @gergerliogluof @suleymansoylu Konusursam diyen konusmayan kişi her seyi hakediyor.
0 0
2w
@RCengizBudak @caapulcukiz Bu mağdurlar once fetoya beddua etsinler, yoksa hala o abd ikametli kisiyi sevmeye devam ediyorlar algısı ile feryatları karsilik bulnuyor!
0 0
2w
@RCengizBudak @caapulcukiz Etki-tepki diyeceksin!
0 0
3w
@emineyuksel1971 Kanatlılar çok sever. Gözü dönmüş avcılar doğada kanatlı bırakmadı. Kafes tavukçuluğu mafyası da kuş gribi hikayesi ile evcil kanatlıları yok etti. Denge bozuldu.
0 1
3w
@loriana1881 Sünnet e uygun olarak 5 vakit abdest almak, yemekten önce ve sonra el yıkamak! Misafiri kolonya ile karşılamak, Islak mendil icat edilmeden önce bir ucu sabunlu ıslak diger ucu kuru olan peşkir-havlu ile misafirlerin ellerini temizlemek!
0 0
3w
@avci_hatice1 @MeylaKARAHASAN_ Başkan diye niye küçülüyorsunuz? Dostmusunuz düşman mı? Turkiyede binlerce başkan var! Dernek-kulüp-parti-birlik....başkanı gibi. Cumhurbaşkanı 1 kişi. Lütfen yağcılık yaparken manaya dikkat edin.
0 0
3w
@MeylaKARAHASAN_ @Devamm_ Potin hem suçlu hem ayağına çağırıyor hem de bekletiyor! 2 paralık eseti kapı önünde karşılıyor! Üzüldüm.
0 0
3w
@meb6307 @RTErdogan 3 güzel adam mı diyecegiz? Yoksa 2 kötü 1 iyi adam mı diyecegiz? Ya da; Iyi, kötü çirkin mi desek? Dunyaya yön verenler elestirilmez mi? Hitler-Lenin- Mao dunyaya yön vermediler mi? 2 haçlı lideri nin yanına reisin fotografini koyarak 3 ünü beraber meth etmek gerizekali işi.
0 0
3w
@nevsinmengu O karıyı poltovada Baltacı paşa duduklemisti. Bizimkiler de baltacı nin heykelini goturselerdi. Suriyeli alçak adam Suriyenin de Osmanlı 'nın bir parçası olduğunu bilmez mi? Tarih boyunca Puştin in köpeği olduklarini mı düşünüyor. Alçak kelimesi uymadı. ÇUKUR!
0 1
3w
@MDorbet Moskof haçlisina peşkeş çekin suriyeyi.
0 0
4w
@Vatan_14 @SavciSayan Geçmişi kucumseyen yavşaktir.
0 0
4w
@HazinSen @portovecchiaa Ilkokul 3. Sınıf şahadetnamesi var kayinpederin. Cnn, ahaber mudavimidir.90 yaşında. Emsallerine göre tahsilli sayılır.
0 0
4w
@vnoktat @abdulhamitgul @Deniz_Krt_ @Selcuk Ebabil bir kuştur, Eset-potin puştur!
0 0
4w
@logtervelam Bu uygulamayi siz baslattiniz . Terrorist lerden gizli tanık yapıp haksız tutuklamalar. Itibarlari yok etmeler... bir seyi eksik yaptiniz cin kppegi topalı itlaf edecektiniz.. onlar da misliyle size yapiyor. Sizden öğrendiler.
0 0
5w
@euronews_tr @UHaraketi Çin doğrular mı sanmistiniz?
0 0
5w
@Ali_Efendi_ Sizin reisiniz derken? Benim bir reisim yok! 80 öncesi arksdaslar arasinda kullanirdik bu sözü! Sizin ve yol arkadaşınız reis in o yillarda meydanlarda esamesi okunmuyordu! Biz sehit verirken sizler sutre gerisinde yeri zamani degil diyordunuz.
0 0
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Gerçek amacını anlayarak yola çıkanlar için kendi tercihleri derim! Vatan millet için yurudugunu zannederek peşine takılan garibanlara uzuluyorum.
0 0
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Bütün dünyayı ve Türkiye yi ahtapot gibi saran emperyalist abd nin kucağından Turkiyeyi kurtarmak için abd ile isbirligi yapmak? Dunya Turkiyeden ibaret değil ne manaya geliyorsa! Biraz öz elestiri! Aktrollerden farklı bir davranış gosterin lütfen! Hata yaptik falan deyin bari!
0 0
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Biz aydan gelmedik. Ortak düşmanınız olan ülkücü olarak yasadik! Gelenekselleşmiş ek tazminat hakkimiz yargitayin (sizin) görüş degistirdim demesiyle verilmedi. Bazı kurumlar için alınacak personellerin sinavi cemaat yurtlarinda yapildi. Polis alimlarinin nasil yapildigi azikar
0 0
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Bsska çocukların ıssız kalması pahasina! Makyavelizm Tedbir Takiyye!
0 0
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Himmet diye isadamlarindan el mecbur para toplamalar, Soru verilerek memur edilen garibanlardan zorunlu alinan bağislar(?). (Sırf bu bağış yuzunden bircok gariban isten atılmış) ..... yurt disina transfer. N. Hoca; ..hırsızın hiç mi kabahati yok?
0 0
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ 28 subatin magduru değildi hedefi de değildi. Erbakan magdurdu kacmadi memleketinde öldü. Kaçsaydı yurt dışında ölseydi daha mi iyiydi? Deger mi 3 gunluk dünya için haçlı lara sığınıp oralarda ölmek? Hele ki di darim diyen biri?
0 0
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Basbug dedigin kendisi sizin tarafinizdan orgut suclusu oldu. Siz daha gucluydunuz.
0 0
5w
@Ali_Efendi_ Satilik demek yanlış olur. Bir muddet amaç birliği Reyis ile sizinkinin isbirligi gibi sizinki ile abd nin işbirligi..
0 0
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Isbirligi yapilan ilk 10 yilda hepsi methiyeler duzuyordu o zaman gelmemesi gizli ajandasi oldugunu gostermez mi?
0 0
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Ankara da parsel parsel verilenler, Ozel yetkili mahkeme kuranlar Yargitay uyeligi icin 8 seneden 4 yil sarti getirmeler Kozmik odasini actirmalar Adalet, içişleri disisleri milliegitim burokrasisini anahtar teslim vermeler Trt idaresini samanyolu tv transferleri. .... ... ..
0 0
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ O gidesiye kadar Peygamberimizin adı abd ye ulasmamis mı? Ağır sıklet boks şampiyonu zaten o mubarek ismi tum dunyaya duyurmustu. Inandirici ve gercekci açıklaman yok! Kendi elemanlariniz zaten herseye inaniyor, birilerinin uzayda 6seritli yol yapildigina inandigi gibi
0 0
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Hukumet uygulamadi o kararlari. Kadük oldu. Reelde tum faaliyetleri iktidar tarafindan desteklendi. Inandirici degil izahatin. Yanlisi da savunmak zorunda olan avukat gibi cevap yaziyorsun
0 0
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Yargilanip hapse atilacak adamin cemaati ne istedi verilmedi konumunda olur mu? Velevki yargılandı hapse atildi. Din adami ise bunu göze alabilmeliydi
0 1
5w
@Ali_Efendi_ Uygur Türkleri Çinde vahşi iskence goruyor. Sizin liderinizin Turkiyedeki cemaati el ustunde tutuluyordu . Örnek tutmadı. Kendin de inanmadin.
0 1
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Paylaşım kavgası diyosun yani
0 1
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Biraz daha anlaşılır akla yatkın izahatınız yok mu?
0 1
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Neden yurt dışı? Neden abd? Memleketinde de hizmet verebilirdi. Bütün organizasyonlarina iktidar destek verdi neden gelmedi? Kendisinin yurtdisinda olması Turkiyedeki faaliyetlerine engel degilse hapiste bile olsa faaliyetleri devam edebilirdi. Öz elestiri yapin lutfen
0 1
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ Abd de yaşamayı tercih etmesi? Iktidar ile iyi gecindigi donemde bile mantikli mi? Humeyninin gelişi gibi gelmek istediği aşikar. Baska izahlar zorlamali olur
0 1
5w
@Ali_Efendi_ "Masum?".. "Dini hareket?".. Türk milletine ve Islama samimi hizmet eden bir kisiyi abd tutar mı? Hem de dunya çapında bir orgutlenmesine musaade eder mi? Mantiginiz yok mu? Din adamı olumden ve hapisten korkar mı? Niçin gelmiyor? Önyargılı degilim. Aciklayin.
0 1
5w
@Dewrim_MKA Camiden cikanlarin atacagi 3-5 liralarla esime makam arabasi alsam pasta da yapar kahve de.
0 0
5w
@hakaner111 @Ali_Efendi_ 15 temmuzdan once devleti elegecirmek için yaptiklari zülüm lerin karşılığını simdi gordukleri gibi. Hain olmayıp samimi olarak hizmet diye yola çıkanlara da zulüm varsa onlar da bir gün cezasini çeker.
0 1
5w
@Ali_Efendi_ Sen fox gazetesi okuyorsun galiba.
0 1
5w
@Heydarabi @bbcturkce @ismailsaymaz O uçaklar da düşürülüp, kıçı kirik esedin kicina sokulacak.
0 0
5w
@ArtKdeli Dans, yatak hareketlerinin dikey seklidir! Demis biri.
0 0
5w
@CoronaVr Biz de libyada meşru hukumet vur dedi diye moskof ve usaklatini vuralim. Azerbaycan istedi diye ermeni ve destekcisi moskofu vuralim. Ukraynanin istegi ile kırınımı vuralim.
0 0
5w
@fatih_yasli Peki rusyanın koruyucusu kim olacak? Bu kadar buyutmeyin moskof gavurunu. Rusya bize savaş açsa teslim olalım der sizin gibiler.
0 0
5w